A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

2016

Publikované 02.02.2016 v 15:31 v kategórii Život, prečítané: 112x


    Už skoro 4 mesiace som na blogu nenapísal žiadny článok. A tak príchodom roku 2016 je načase, aby sa to trocha zmenilo. Hlavne kvôli vlastnému záznamu myšlienkového vývoja.

     Po prečítaní plánov na rok 2015 som si uvedomil, že som bol na dobrej ceste. Ale, ako to často býva niekedy musí z naplánovanej cesty odbočiť, vrátiť sa , alebo nájsť inú ( a to hlavne v prípade ľudí, ktorý ti stoja v ceste). Keď sa pozriem na minulý rok vidím za sebou plno zdolaných prekážok, a zároveň aj takých, ktoré sa nepodarilo prekonať ( zasa sa to týka skôr ľudí a ich myšlienkových pochodov ). Do minulého roku som vstupoval plný očakávaní, z ktorých som pomerne rýchlo vytriezvel. Celý rok bol ako na horskej dráhe, keď sa úspešne mesiace striedali s katastrofálnymi. Presne viem kvôli čomu to bolo, a toho roku sa už nič také opakovať nebude. Ale, rok 2015 bol „plus mínus“ rovnako úspešný ako rok 2014. Možno, že som sa veľmi neposunul, ale radšej stagnovať na určitej úrovni, ako klesať na dno. Koniec roka 2015 bol v znamení zistenia, ako vedia byť ľudia hlúpy a bez morálky. Ooo, aby som nezabudol prvou pokutou za dlhé roky.


     Môj plán pre rok 2016! S veľkým úsmevom

Tento rok začal s úsmevom na tvári. Z časti to bolo vďaka spoločnosti.

Rok 2016 bude pre mňa prelomovým rokom. Pokiaľ zasa nič neposeriem, tak sa konečne posuniem o úroveň vyššie. Nemám záložný plán B, tak plán A musí fungovať… Myslím si, že tento rok bude pre mňa až po okraj naplnený neprebádaných, neznámych činnosti. Tento rok bude super, pozitívny a kreatívny. Keď sa mi podarí odškrtnúť každý bod v poradí, ktorý som si dal. Uvidím. Držte mi palce!