A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Boh musí milovať j......ch ľudí, keď ich stvoril tak veľa

Publikované 12.10.2016 v 21:05 v kategórii Život, prečítané: 129x

     Verím v ľudí a v naše schopnosti. ( Teda takto. To, že to napíšem, neznamená, že tomu aj verím. ) Viem, že my ľudia máme na tomto svete svoje zásadné poslanie. ( Ničiť život iným ľudom ( Poniektorí z nás sa narodili s takýmto poslaním )). Stopercentne však viem, že si nenechám dojebať svoj život. Niektorí pičujete ako choré vrany na všetko okolo, ale sami ste veľký kokot ochotní urobiť pre čo i len malé zlepšenie vlastného života. Kurva to si fakt myslíte, že váš život zlepší nejaká známosť, alebo dosadený koncipient zo širokého portfólia vášho okolia?

     Fakt si myslíš, že keď budeš ako kokot komentovať hanlivými výrazmi môj život, urobí to z teba lepšieho človeka? Vždy som bol hrdý Slovák (nie iba počas majstrovstiev). No čím som starší prestávam si robiť akékoľvek ilúzie o tom, že sa poniektorí ľudia zmenia. Sú ufňukaní, keď je zle, ale keď sú istoty a kľud jebú na všetko a na všetkých. Možno si hovoríš, že neviem o čom písem, ale mýliš sa“! Nepíše sa mi to ľahko! Budem mať možno len viac nepriateľov, Ale sú mi ukradnutí.       Dospel som k záveru, že mimozemšťania sa na nás musia stáročia tak neskutočne ujebávať, až nás zabudli kontaktovať a my si vďaka tomu dokážeme v tých sprostých a obmedzených mysliach myslieť, že sme stred vesmíru a jediní.

     Ja viem, že je to ťažké žiť podľa seba, keď máme okolo seba tisíce kokotov a píč , ktorí(e) sa za svoj život nezmôžu na nič iné, ako chorobne a chronicky zamorovať svojou prijebanosťou ovzdušie. Počuj teraz, keď toto píšem mám asi tak euro a päťdesiat centov no napriek tomu som odhodlaný pokračovať a nevzdať sa. Nesúdim nikoho! Tak mi dajte pokoj!