A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Chcem dieťa ?

Publikované 03.09.2014 v 10:04 v kategórii Život, prečítané: 178x

Chcem dieťa ? ( DIEŤA Doživotne Investované EmocionálneŤažké Akcie))


           Včera večer si kontrolujem budík v mobile, či tam je skutočne nastavený čas 5:00. Ešte nastavím hlasitosť melódie, nech nechytím predčasný infarkt a poberiem sa do ríše snov..

6:11 Samozrejme zaspal som. Už budem môcť písať detektívky, neviem či s dobrým koncom, ale môj dnešní sen bol o deťoch. Hovorí sa že aksnívajú dospelí, upínajú sa na budúcnosť. Predstavujú si, aké to bude, keď svoj sen dosiahnu. Ak snívajú deti snívajú v prítomnosti. Snívajú a napĺňajú svoj sen v tom istom čase.Takže na začiatok poviem, že som blááááázon.


Ľudia sú naprogramovaní na to, aby mali deti. Takže, povedzme si to otvorene: Muž sa zblázni do ženy, jeho mozog sa dočasne presťahuje z hlavy do nohavíc. Deti sa samozrejme rodia vo vzťahu a z lásky ( sú prípady, kde na to tieto základne priority neje čas ). Čo sa mojich vzťahov týkalo. Svoju ozajstnú prvú lásku som si našiel už na základnej školy. Veril som, že s ňou aj zostarnem. O ostatných vzťahoch pomlčím. Počas tejto doby som sa naučil že „vzťah je ako žralok. Musí sa neustále posúvať dopredu, inak zahynie.”


Muži často obetujú vzťah s cieľom získať nezávislosť, zatiaľ čo ženy často obetujú samé seba s cieľom získať vzťah.Ja som toho veľa nenarandil, ale aj z toho nič sa dá napísať niečo (he-he, už som ako „Boh, aj on z ničoho urobil niečo“. Tu by som rad zdôraznil, že som strašne nespoločenský človek - nerozprávam veľa, na samotu som si zvykol, mám rad ticho a ľudí skôr rad pozorujem a počúvam. Ale mám odvahu a nebojím sa. Nemám čoho.


Ale späť k môjmu snívaniu a deťom. Čím ďalej tým si viac uvedomujem, ako dôležité je mať niečo čo by naplnilo môj život. Je to už vekom, ale boli chvíle čo môj pohľad na život zmenili. Ak sa niekomu niečo sníva určite sa to splní.


Takže.....