A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Ďalší blog. Na tému...

Publikované 04.02.2016 v 23:02 v kategórii Život, prečítané: 185x......no, ale akú, nemám žiadnu pripravenú. To, že písané slovo má obrovskú moc povedal najlepšie Edward Bulwer-Lytton: „Pero je mocnejšie než meč.“

Rozmýšľal som na témou o hlúpych a primitívnych ľuďoch na ktorých si treba dávať pozor, ale je toho toľko napísané a povedané, že by to bolo aj zbytočné zasa riešiť. Ďalšia zaujímavá téma, ktorá ma napadla bola o naivite. Od malička mi hovorili: “ty na tú tvoju naivitu raz doplatíš” Vďaka nej som ale mal toľko skúseností odlišnými ľuďmi, že to do doteraz aj stálo za to. Odkedy som “naivný”, mám okolo seba skoro samých skvelých ľudí. Áno, presne napr. blog o láske. Ale, čo to je láska? Po skúsenostiach, ktoré som mal to „ šťastie“ vidieť na vlastné oči, je to o peniazoch a po novom o vzťahoch z rozumu. Bleee, na zvracanie. Ďalej.... Politiku, prácu, sex, rozoberať nebudem to je vždy o tom istom.

Napr. nekonečna téma maslo či margarín. Už celé roky vedú maslo a margarín boj o to, ktoré z nich je zdravšie. Nudaaaa. Prebehol som si staré články, ktoré som „vypotil“ pri rôznych príležitostiach a som zdesený zistením, že som už písal o všetkom a každom. ( O sebe ako prvom, dokonca aj s pokračovaním).

Mam to.... Trápne okamihy môjho, života.

Kde začať. No keď sa pozriem spätne na všetky tie trápne momenty, tak zisťujem, že sú celkom zábavné. Jasne, správal som sa ako cvok, ale aspoň mám o čom teraz písať.

* Ak zbadám niekoho známeho na verejnosti, prípade v meste, snažím sa mu vyhnúť, ako Fico návšteve nemocníc.

* Neviem, ako mám prestáť pozerať na moju kaderníčku.

* Môj tanečný talent sa dá porovnať plávajúcemu drevu v rozbúrenej vode. Ale, poriešené. Vodka a juijce a viem aj breikovat, mam odskúšané, ale potom sa radšej nepýtajte na názor ostatných.

* Rozlúčim sa s osobou a potom začneme kráčať rovnakým smerom.

* Nenávidím, ak ma niekomu novému predstavia a potom ma tam nechajú samého. Toľko trápneho ticha, toľko predstieraného písania SMS správ...

* Keď na mňa niekto cudzí pozerá, nemám potuchy, čo v takej situácii robiť. Ale, takto som spoznal na výške Silviu.

* Každý pozná rozdiel medzi mojim skutočným smiechom a mojim trápnym smiechom a ja nikdy neviem, na ktorý z nich príde v danej chvíli rad.

* Keď sa snažím povedať vtip, ale v polovici zabudnem pointu.

Tak toto boli tie menšie trápne veci, ktoré sa mi dejú bežne. Dôvod, prečo vám to všetko píšem je to, že chcem podporiť ďalších ľudí, ktorí si myslia, že sú trápni, ale v porovnaní so mnou sú úplne normálni. Ak niekto niekedy začne natáčať televíznu show o spoločensky retardovanom chlapovi, mal by som hrať hlavnú úlohu.