A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Keď sa darí, tak sa darí...

Publikované 29.07.2014 v 17:17 v kategórii Život, prečítané: 158x

Keď sa darí, tak sa darí...     Ak by bol posledný deň v roku tak je čas, kedy mnohí bilancujú. Čo zažili, čo rok dal, alebo čo vzal.


Koniec roka ešte nie je a ja už bilancujem, čo mi rok za tých pár mesiacov dal a čo vzal.

Keď sa obzriem presne na čas pred rokom, bol som po nehode s polovicou hmotnosti a desiatimi novými jazvami ... a zažil som toho viac ako si pamätám.


     Minulý rok som si napísala 100 cieľov, ktoré chcem dosiahnuť a hoci sa mi mnohé z nich zdali byť nemožné a neuskutočniteľné.Lepšie je ľutovať , že som dačo zažil , ako to , že som nezažil vôbec nič.

Niečo som už dosiahol a na zvyšku sa pracuje. Ale....


     Pozerám na svet pozitívnejšie, otvorenejšie, dokázal som sa odpútať od posratej minulosti, dokázal som začať nový život a prispieť k tomu, aby sme žili v trošku lepšom svete. Začal som sa starať o ľudí, na ktorých mi záleží, začal som žiť svoj ideál – žiť tak, aby som sa nemusel za svoje činy hanbiť.


Určite nie som pozemský ideál dobrého človeka, ale keď sa na seba pozriem v zrkadle, nemusím uhýbať pohľadom. Viem presne, odkiaľ idem a kam kráčam. Viem, ktorí ľudia stoja pri mne, a ktorí museli môj život opustiť. Robím každodenné chyby, ale potrebujem ich, aby som vedel, že stále sa mám kam posúvať a nestagnujem na mieste.


     Každý človek, ktorý sa nám priplietol do života, sa nám pripliesť mal, aby nám ukázal niečo nové.

( Touto vetou prekvapujem sám seba, lebo neviem čo nove mi moja posledná ex priniesla okrem pocitu menejcennosti a vedomia (bez peňazí/bez lásky )).


Rozdiel medzi správnou ženou a mužom je, že žena si tú barlu podá sama (alebo si ju nejakým spôsobom zabezpečí) a okrem toho je dosť silná nato, aby ju požičala tým, ktorí to v tej chvíli potrebujú viac.


Niekedy si prajem, aby som nebral všetko tak vážne.