A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Konečne sex!

Publikované 11.05.2014 v 23:35 v kategórii Život, prečítané: 163x

Konečne sex!Ale iba v nadpise, ha ha, darmo sa tešíte na zvrhlíci, ale som vás dostal! Pripisujem si jeden bezvýznamný bod.

Posledné dni boli v znamení, ktoré síce nie sú vo zverokruhu, ale to nevadí.

Piatok

Práca záchranára je skutočne vhodné zamestnanie pre voyera amatéra. Cudzí ľudia si ťa pustia do bytu a ešte ti aj povedia, kde je aká miestnosť. Osobné veci nie sú súčasť intímnej zóny, ale pracovná povinnosť: „Ukážte mi aké beriete lieky a kde ich máte?“ V spálni!“ Človek by neveril čo všetko sa dá nazhromaždiť.

Sobota

V sobotu som sa stal jubilejným prvým hosťom v skromnom príbytku mladých priateľov, ďakujem.

Ak vynechám všetko, čo si nepamätám (našťastie si nepamätám, či je toho veľa) môžem plynule prejsť k nedeli.

Nedeľa

Prásk! Bum! Bác! Medzitým ešte Klop, klop, klop, klop, klop. Prásk!

Dočerta, tá sprostá búrka si o niečo koleduje! Keby som mohol, takú jej ukážem, že sa z toho nespamätá. Isteže som trepal nezmysly - boli dve ráno a ja som sa zobudil na búrku. Cítil som, že aj moje vačky pod očami majú vačky. Stále som počúval, ako hrmenie a blýskanie naberalo na intenzite.

Iľko to zas prehnal, pomyslel som si, vraj v pondelok slnečno, v utorok prehánky a vo stredu búrky. To sa ani zďaleka netrafil, debil jeden.Strčil som hlavu pod vankúš a snažil som sa nevnímať to hrmenie a blýskanie. Ani dopadanie ťažkých dažďových kvapiek na moje okno, čo ma rušilo ešte väčšmi. "Debilná búrka".

Čo teraz? Ako mám zaspať? Rozhodol som sa, že budem počítať ovečky... áno, to bolo najlepšie. Jedna, dve, tri, štyri...