A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Láska s.r.o

Publikované 22.08.2015 v 11:44 v kategórii O Ženách, prečítané: 299x


     Vyrástol som v rodine v ktorej nás s bratom vychovávala žena. Prevažne som sa pohyboval v ženskej spoločnosti, som už zvyknutý čo hovoria ženy v autách, v obchodoch v čakárni.

Nedávno som sedel na káve s jednou zo svojich bývalých a počúval jej nárek nad mužskou bezcharakternosťou a čakal som pokiaľ sa dostane k podstate. Tu som sa potom dozvedel, že ju zviedol muž, ktorý si s ňou užíval výhradne v posteli. A potom ju odkopol, aby ho videli s inou známosťou. To vážne chcú muži len sex.

Odpovedal som jej že áno . U muža je sex - sex a láska láska. A u žien je sex už láska ( u všetkých normálnych, ktoré nespávajú s každým po pár minútach známosti ). Láska málokedy začína sexom.

     Podobný ľudia ktorým ide o sex vystupujú pod menami ako... Osudový Muž, Ten Pravý, Budúci Otec Mojich Deti, Proste Úžasný Chlap , Samozrejme po zistení ženy často menia ich mená Ten Čo Mi Zlomil Srdce, Meno Ktoré Už Nikdy Nevyslovím, , Nech Zdochne, Keď Ho Stretnem Tak Ho Zabijem..

Raz naletí každý. Tí, čo naletia aj druhýkrát, asi padali v detstve na hlavu a teraz majú pocit, predurčený trpieť.

     Asi je dôležite vedieť žít svoj nedokonalý život, pretože príroda rada kompenzuje svoje nedostatky tým, že vám prihrá do cesty niekoho s inými nedostatkami, aby v celkovom súčte vznikali prijateľne vzťahy.