A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Manuál ako sa správne ožrať

Publikované 07.10.2014 v 18:22 v kategórii Život, prečítané: 171x

Manuál ako sa správne ožrať


     Myslím si, že som tým najpovolanejším, ktorý vám, môže , dať sofistikovaný recept na to, ako sa správne ožrať. Ja mixujem všetko a predovšetkým to čo mi kto zaplatí. Väčšinou je to vodka, alebo vodka s pivom. Potom ešte hodím pár vín a idem pozbierať trocha cestného štrku na tvár.


     V sprche sa tackám , kričím na priateľku, policajti mi dávajú dýchať o niečo dlhšie ako je môj limit a tak. Ale každý to robí inak. V nasledujúcich riadkoch vám priblížim 2 overené recepty, ako sa správne ožrať.


Po Slovenský

     Ak upadnete do hlbokej depresie, zomrie vám pes, alebo sa budete cíti malo atraktívny(a). Riešte svoju zlu životnú situáciu najrôznejšími podpornými prostriedkami. Par krát denne vezmite pollitrovú fľašu a naplňte ju dvoma decilitrami coca – coly a zbytok dolejte vodku pripadne iný alkohol a zajedajte čerstvými jahodami. Ako doplnok použite barbituráty, rôzne prášky na spanie, kokaín a antidepresíva.


Sex, drogy a rock n roll  

700g vodky


     Tento recept je jednoduchý

Potrebujete k tomu starostlivú matku, upútanú na svojho syna (prip. dcéru) zásobujúca ich tabletkami všetkého druhu. Neodmysliteľnou súčasťou sú čierne okuliare, ktoré nedávať dole ani v noci. Telo bude volať o pomoc a bude sa vás snažiť dostať k zemi a uspať, ale vy musíte ukázať svoju vôľu nad ním zvíťaziť. Keď už budete mať pocit, že ste skončili a že vám svet mizne pred očami, objednajte si dva poháre tequily, absintu alebo niečoho podobne zákerného. Rýchlo to do seba kopnite.


Takže šťastie praje pripraveným ...