A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Moderná doba

Publikované 22.07.2015 v 07:52 v kategórii Život, prečítané: 144x

     Čo si budeme hovoriť... človek je od prírody lenivý druh. Existuje aj horšia varianta, keď je lenivá aj partnerka....robím si srandu.... Myslím si, že je to pravé dôvod prečo všetci pracujeme. Aby sme si za tie peniaze mohli trocha tej lenivosti užiť. Samozrejme existujú aj iné spôsoby ako prísť k peniazom, môžeme napríklad kradnúť, ale ruku na srdce kto má na to robiť v politike... 

     No a je tu ešte jedna varianta ľudí a to sú tí, ktorý stále niečo vymýšľajú.. Stále vymyslia nejaké novinky, pri ktorých môžem lenivieť. Vezmite si také svetlo na pohyb. Keď pijem v bare a potrebujem ísť na WC mám vždy strach ako tam budem pri tom pisoáre zasa tancovať, aby ten senzor pochopil, že tam ešte stále ešte stojím. Je to vtipne, ale v dobe nie tak dávnej metylalkoholovej prohibície, zhasnutie svetla na záchode nebolo tak vtipné. Ak ide dnešným podnikateľom o ušetrenie pár centov prosím, ale nechajte aspoň normálne svetlo na záchode. Teraz som bol u kamaráta a ten ma svetlo na zvukový senzor. Vysvetlil mi to „ kámo ja keď prídem domov ožratý,tak aby som nehľadal svetlo tlesknem a rozsvieti sa .„ Premýšľal som na čo by mi to bolo, ja mam doma dvoch psov a väčšinou už je rozsvietené, keď idem domov. Akurát v noci som čítal článok, že vedci vymysleli, nejaké zariadenie, ktoré si vložíte do úst ( vyzerá to ako jazyk) a vaša partnerka pokiaľ má podobne zariadenie ucíti to čo vy robíte. Ako nerozumiem to si už budem brať na služobnú cestu notebook s vagínou? Bolo to obhajované tým, že ak sú partneri, rozdelený môžu si aspoň trocha takto užiť. Ale myslím si, že to si užívajú aj bez tohto prístroja. 

     A ešte som čítal, že chcú vyslať astronautov do vesmíru, ktorý tam budú skúšať sex ( samozrejme astronauta a astronautku ). A fakt by ma zaujímalo ako to budú robiť. To tam budú mat kamery, aby to všetci videli, alebo budú vyplňovať dotazník.... naozaj neviem.