A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Moje malé víťazstva

Publikované 02.06.2014 v 19:56 v kategórii Život, prečítané: 209x

Moje malé víťazstva


Nikdy som nevedel,čo spraviť pre to, aby sa človeku uľavilo, ale niekedy stačí položiť slová na papier. Ten to unesie, nič Vám nepovie, aj napriek tomu,že by ste naňho príliš tlačili.


Je tomu 11 rokov,čo som sa prvý krát pchal na vysokú školu. Získanie nových vedomosti ma lákalo, to áno, tiež som túžil mat titul. Možno,že boli na svete dôležitejšie veci a doma s týmto rozhodnutím súhlasili aspoň vraj nebudem myslieť na hlúposti. Musím povedať, že vysoká škola nebola dovolenka. Moji známi, ktorí mali skúsenosti so študentským životom, mi tvrdili,že najťažší je prvý ročník. Potom si vrajčlovek zvykne. Mali pravdu, zvykal som si 9 rokov.

Po ukončení štúdia, ktoré trvalo o pár rokov viac ako bol môj plán, som si našiel prácu, ktorú milujem. Ak porozmýšľaj nad svojimi poslednými rokmi – koľko sklamaní, prehier a výhier som zažil. A predpokladám,že sklamaní a prehier bolo viac ako výhier.


Prečo taký negatívny článok? Neboj, končí to happy endom..


Už je to rok od nehody. Nemám sadru, chodím normálne, ostali mi spomienkové jazvičky a zistenie koľkým ľuďom na mne fakt záležalo, pokračujem znova v práci, (možno,že aj v škole ).Ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobre. Spoznal som nových ľudí,robím to,čo mám rad. Bojujem za svoju vec, stále si nájdem čas sám na seba.Poznáte to. Niekedy môžete precestovať aj celý svet, a to najdôležitejšie nájdete napokon doma, pod nosom.


Čo sa týka lásky tak to neplatí. Sú 3 skupiny mužov: Prvá je tá ,ktorá má pocit,že len so svojimi bývalými boli šťastní.

Druhú skupinu tvoria ľudia, ktorí dúfajú, že nájdením frajerky  sa ich život stane šťastnejším. Tretia a najhoršia skupina je tá, ktorá by chcela ženu urobiť šťastnou. Neviem do ktorej skupiny patrím, ale šťastný človek nemá čas riešiť také sprostosti, ako či je šťastný. Proste žije naplno svoj život. Ale to som trocha odbočil...

Zo životom musím bojovať každý deň.

Ako povedal John Lennon „Až ti bude v živote najhoršie, otoč sa čelom k slnku a všetky tiene padnú za teba.“

Tak ako každý deň vychádza slnko...... tak vyšlo aj dnes a ......a vyjde aj zajtra...