A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Možno hlúpe,ale . . . ako na ženu ?!

Publikované 24.02.2015 v 18:48 v kategórii Sex, prečítané: 317x     V tom článku som sa našiel a rozhodol som sa podeliť zo svojimi „bohatými“ skúsenosťami. Musím Vám povedať , že som musel pozrieť do literatúry.  Zistiť po čom ženy túžia je ako trafiť guľku menšou guľkou pri jazde na koni zo zaviazanými očami.


Jednou z najčastejších tém na blogoch je téma vzťahov medzi mužmi a ženami.


     O sexuálnom živote som sa rozprával už so stovkami žien a počul som asi možno všetko – od dychberúcich zážitkov, cez priemerné vrznutia. Ale najprekvapivejšie na tom je to, že väčšina chlapov nemá ani tušenie o tom, že ich výkony v posteľnej scéne sú priam na zaplakanie. Veď každý si povie „to nie je veľký problém“. JE to VEĽKÝ problém! Ženy dychtia po sexe oveľa viac ako muži. Ak mi neveríte, tak ste jednoducho svojej žene ešte nedopriali kvalitný sex. Bodka. Rozdiel je v tom, že ženy chcú LEN KVALITNÝ sex.


     My môžeme mať aj slabý či priemerný sex a spravíte sa tak či tak. A ak je ten sex fenomenálny, spravíte sa aj tak len raz. Ženy sa však naopak pri priemernom sexe nespravia ani raz. A je jedno, ako „blízko“ sa dostala, aj keď vám povie, že to bolo parádne, aj keď sa nespravila, vo vnútri je jednoducho sklamaná.

Ale ak má žena s vami skvelý sex, tak sa môže kľudne spraviť 3, 5 alebo aj 10 krát! Žiadne nesúhlasné kývanie hlavou, že sú to rozprávky. Rozdiel medzi sexom, ktorý bol OK a ktorý bol neskutočný je pre ženy oveľa, oveľa dôležitejší, než je pre mužov.


     Tu je niečo, čo by ste mali naozaj vedieť: Chlapov, ktorí doprajú žene úžasný sex, je veľmi málo a ťažko sa hľadajú. Ak ste práve vy ten chlap, ktorý dopraje žene neskutočný sex, tak to mení úplne všetko – to, ako sa k vám bude správať , aj to, čo k vám bude cítiť. O tom, že svoju ženu neviete uspokojiť, existuje veľa znakov v spálni aj mimo nej.

Čo ženy pri sexe neznášajú:


  • Zarastených mužov

Ohoľte sa! Ináč bude každý dotyk vašej milenky otázkou zaváhania, či sa jej oplatí nechať si doškriabať pery a tvár vaším šmirgľovým porastom. Niet nad čerstvo oholený a navoňaný fejs.

  • Nešikovných mužov

Vyzliekanie ženy nie je ako rozbaľovanie narodeninového darčeka – rýchlo, rýchlo rozšklbať papier. To chce cit, pokoj, nežnosť a hlavne nezamotať partnerku do oblečenia ako do rybárskej siete.

  • Sex bez bozkávania

Ženy nemajú radi, keď sa muž na nich vrhne a začne sa ich dotýkať (v lepšom prípade bozkávať) rovno na citlivých miestach ako sú prsia a podobne.

  • Šklbanie nohavičiek pri predohre

Každá ženy má rada láskanie cez nohavičky. No ak s nimi začnete šklbať, trhať ich, alebo ich budete zastrkávať a znovu vyťahovať medzi jej polovičky zadku, určite nadšená nebude. V istom okamihu je lepšie sa ich zbaviť.

  • Príliš skoré vyzliekanie

Nenúťte svoju partnerku, aby sa vyzliekla, kým ešte sama nechce.


Tu by som mohol argumentovať čo my neznášame na ženách. Najskôr sú to ZLATOKOPKY s Mottom: Radšej smutná v BMW, ako šťastná v MHD. 


     Mrzí ma len, že z dnešných žien sa stali novodobé slúžky oddané mužom. Bez vlastných záľub. Tými sú predsa varenie a upratovanie. Hold tým, ktoré si to vedia zariadiť. A viete čo, kašlite na to, že vám prischla nálepka zlatokopky. Novodobá zlatokopka by totiž v minulosti bola obyčajná žena, ktorú si len muži vedeli uctiť ako sa patrí!