A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Návod ako správne pracovať

Publikované 12.06.2015 v 07:23 v kategórii Život, prečítané: 137x

     Plno – veľa ľudí sa ma často pýta, čo som predtým robil, akú som mal prácu. Tak Vám to teda prezradím. Ja som dlhé mesiace pracoval v kancelárii na pozícii, na ktorej som vôbec nič nerobil. No ,ale pri tom som mal tu najväčšiu produktivitu práce zo všetkých. Čo bolo spôsobené tým, že som si osvojil pár trikov ako nič nerobiť a pritom vyzerať, že robíte všetko.

     Ta hlavná vec je, že musíte vyzerať ,tak akože máte vždy plno prace, aby Vám ju už nikto nemohol zadať. To som robil tak, že som si vzal nejaké staré šanóny, alebo pri kopírke bolo stále plno starých papierov. Tak som si ich vzal do ruky a každý deň som sa s nimi aspoň pol hodinu prechádzal po chodbe hore – dole. A samozrejme behať musíte rýchle a ak Vás niekto zastaví tak lapajúc po dychu mu odpoviete „ Sorry nestíham“. Jedná z mojich ďalších rád je, že ak si potrebujete niečo vybaviť za tých 8 hodín. Tak si v tej kancelárii nechajte cez stoličku prehodenú mikinu. A hlavne tu pevnú linku čo máte na stole si nechajte presmerovať na svoj mobil. To mi par krát pomohlo. 11 dopoludnia, opica a ležím v posteli v prací za mňa zatiaľ maká mikina. A teraz volá nejaký pán z 3tieho a je potrebne odniesť nejaké šanóny. Pozriem sa na telefón vidím 11cť do jednej tak budem ešte ležať „ no pane pozrite sa asi okolo pol 3 by som to pre Vás mohol mať“. A ten pán celý natešený sa poďakuje a zloží.

     A ak by sa našiel niekto kto sa boji v prací za seba nechávať pracovať tu mikinu, tak mám pre Vás inú radu. Normálne si v práci ľahnite na zem najlepšie v kľude pod stôl. Ale nesmiete zabudnúť mat pravú ruku natiahnutú pred sebou a držať s ňou káble od počítača. Ak náhodou niekto do aj kancelárie vstúpi tak o Vás zakopne a zobudí Vás .A Vy pokračujete zo slovami ITčkári nám to tu zasa pokazili.

Tak dúfam, že sa do toho dnes do toho všetci vrhnete naplno a tato zem konečne začne prosperovať.