A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Nepijem

Publikované 19.06.2015 v 10:36 v kategórii Život, prečítané: 159x

      Teraz riešim taký , problém. Ja to teda neriešim rieši to Samantha, to je moja priateľka. Teda ona sa takto nevolá, vola sa ........ ( meno si treba doplniť podlá aktuálneho stavu , takže na teraz bez mena ), ale ja jej takto hovorím, pretože to ma lepši zvuk. Samantha hovorila, že veľa pijem. Odpovedal som jej na to, že ak by som pil tak vyzerám úplne inak ako vyzerám a hlavne už tu dávno nie som. A to nehovorí len ona, ale aj rodičia, brat, Soňa, .... 

     Aj ľudia v práci mi to hovoria v tej v ktorej som teraz, ale aj v tej čo som robil predtým, skôr ako ma vyhodili. Totižto mali problém s mojimi absenciami. Čo ja som ako za problém nepovažoval. Pretože z mojej strany mi to nevadilo, len som tam občas chodil neskoro, alebo že tam nechodím vôbec. Netvrdím, že som abstinent. Ja si to pivo kúpim, ale že by som po večeroch chodil po krčmách tak to nie, pretože už tam sedím od obeda. Podobne ako včera to som šiel na obed a dal som si pivo a potom som si dal ešte jedno, lebo to bolo ostré. Ako nie to jedlo, lebo som žiadne nemal, ale celková situácia vo svete. Potom som už ani nejedol, lebo v tej herni kam chodím na obed tak ani tam nevaria. Jedine čo tam majú sú tak tie slané oriešky a tie nebudem jesť to by som si tak akurát skazil žalúdok. Tak som dal som si ešte jedno pivo na vytrávenie. Pozriem sa na hodinky a vidím, že už budú tri hodiny. Čo je už taký čas, že buď sa zobrať a ísť späť do práce , kde dôjdem tak okolo pol piatej a do tej piatej už nič neurobím. No, alebo tu ostať sedieť. Tak som sa rozhodol, že tu ostanem. Ale to nebolo iba tak, dal som si na rozmyslenie jedno pivo a pozerám na hodinky a je štvrť na štyri. A ty pádom sa to rozhodlo samo. Je to už taký čas, keď ten deň konci a nemá zmysel niečo nove začínať. 

     Tak som si dal ďalšie pivo a cigaretku. Normálne nefajčím len keď pijem tvrdé. Tak som si dal vodku. Len aby to nevyzeralo teraz tak, že som tam sedel sám a sám som pil. To je tak, že ako som tam sám sedel a nemal som čo robiť. Pozerám a pri tých automatoch bol chlap, ktorý (teda ja ho nepoznám), ale viem, že niekedy mal v živote narodeniny. Nepozval som ho kvôli tomu, že by som si myslel, že to potom otočí. On to otočil sám od seba, tak mi to bolo blbe preto som to otočil osem krát. A dal som si pivo, pretože, keď pijete tu vodku musíte to niečím „spláchnuť“. Takže preto, že som slušný človek, ktorý oslavy narodeniny zo svojim najlepším kamošom som tam sedel asi do tretej rána. Potom som šiel domov, ale pretože vôbec nepijem, tak som bol v takej miernej nálade. Došiel som domov a preto, že som musel byt celý deň na nohách tak som nemal silu si vyzuť topánky, ani šaty a ani dôjsť do izby. Ľahol som si na chodbu tak ako som bol. A akurát z izby prišla Samantha, ktorá sa prebudila a hovoria akurát to, že veľa pijem. Ako som tam ležal s botníkom pod hlavou, tak som hovoril pravé tu vetu „ak by som pil tak vyzerám úplne inak ako vyzerám“.


     Tak ak by vám niekto hovoril, že veľa pijete, tak to tak nie je lebo tie okolnosti sú iné ako sa na prvý pohlaď zdajú.