A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Neprestal som ťa milovať,len som sa naučil žiť bez teba

Publikované 12.08.2015 v 23:21 v kategórii Život, prečítané: 287x

„Viem, že na mňa práve myslíš , kľudne zavri svoje oči, aby si ma cítila vedľa seba.“


     Keď som začínal behať na rande a po stretkách, myslel som si, že mám poslabšie šťastie na ženy a oveľa horšie šťastie na udržanie partnerky. Stále som sa sám seba pýtal: Prečo sa mi to stáva? Je to mojím výzorom? Pre peniaze? Pre moju prácu?

Plakať do vankúša nikdy nepomáha. To musí pochopiť každý sám a zažiť na svojej vlastnej koži.


    Prvá vážna známosť, ktorej trvanie prekročila periódu pol roka, prišla až keď som mal 21-22 rokov.( presne si to už nepamätám ) Dovtedy to boli len také oťukávania a nenapĺňania. Takže po pár mesiacoch nerovného kamarátstva sme konečne dospeli k tomu, že sme prekročili prah obyčajného kamarátstva a vstúpili sme na tenký lad zvaný láska.

Doteraz neviem, ci to bolo z druhej strany skutočne opätovane, alebo to bol len nejaký rozmar. A ani po tom netúžim, aby som to zistil. Ale keď sa vrátim myšlienkami teraz naspäť, tak predpokladám, že to bol len rozmar. Po rokoch to cele skončilo.

Nastalo náročne obdobie, ktoré bolo o všetkom možnom len nie o láske a jej podobným citom. Bolo to super svet „gombička“. Nič mi nechýbalo. Peniaze, sex, ženy... proste všetko, čo by chcel chlap v takom veku. Sem tam sa do toho zamiešala láska. Ale to bol skôr výstrel do tmy, mrhanie časom, naftou a peniazmi na nezmyselné veci v podobe „ mam ťa rád a niečo ti kúpim“. Tato filozofia ma stala dosť „love“ pre ženu, ktorá sa zachovala ako ....... asi nemám správne slovo , keďže ešte nebolo objavené.


     To už bolo obdobie po zistení, že aj život ma svoje hranice. Myslím, že až raz som sa snažil vrátiť k minulosti. Ale .... prekonal som to.

Potom prišlo niečo nečakane. Vzťah. Relatívne krátky, ale musím povedať, nenudil som sa. Keď na to všetko pozerám s odstupom času pripomínalo mi to skôr atrakciu na kolotočoch. Tým pádom som prišiel aj o tu, ktorú som mal napriek všetkému mal rád.

Teraz, keď to všetko čítam... zisťujem, že mam bohatú minulosť. A to som tu nerozpísal všetko,... bolo by to na dlhé čítanie. Po tých rokoch neúspešných vzťahov som v nich tak dobrý, že som sám sebe vzorom. A môžem to všetko ukončiť slovami , že láska a vzťahy sú rovnako potrebné ako "automaty na kondómy vo Vatikáne."


Pekný večer


https://www.youtube.com/watch?v=aTFqCvctMUc