A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Neviem nadpis

Publikované 08.11.2014 v 16:45 v kategórii Život, prečítané: 158x


     Mávam problémy so spaním. Prv sa hodinu točím a potom sa len zahľadím do stropu a čakám kedy vyjde Slnko. Nakoniec vstanem a začnem písať, lebo nemá to zmysel nečinne pozerať do stropu


     Tento blog píšem napriek tomu, že mi bolo povedané, že to neviem . Dlho som sa odhodlával prečítať si všetky moje staré články na blogu. Bál som sa toho, že mi zrazu budú pripadať hrozne trápne. Ale nemyslím si to. Vraj mám atypický zmysel pre humor a nezmysel pre rozprávací slohový postup. Pravda je ale asi taká, že len potrebujem porozprávať svoj príbeh ľuďom, lebo si s ním sám poradiť neviem. Tento svet je, na šťastie pre cvokárov a farmaceutov, plný ľudí s depresiami. Uvažujem dokonca viac než je nutné, možno to je moja chyba. Som typ človeka, ktorý vždy dosiahol čo chcel.


     Nazvite to ako chcete, napr. túžba po pozornosti....Dúfam však, že si to niekto prečíta až do konca. Sám neviem, čo od toho to blogu vlastne čakám a čo presne chcem povedať.

 
      V živote mi je ľúto, že som sa nerozlúčil s ľuďmi, ktorých už nikdy neuvidím. Ľúto mi je toho, že viac na mne záleží ľuďom, ktorých som stretol raz v živote. Pritom som ukradnutý tým, čo sú ma nútení vidieť každý deň.Mam jeden veľký dar a tým je úspešne darí priťahovať psychopatov.


     Každé písmenko je ako úder môjho srdca a s každým dňom sa snažím získať väčší nadhľad a byť vďačnejší. Za tak bohatý život, aký vediem.