A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Nič ma nenapadá

Publikované 06.08.2017 v 22:08 v kategórii Život, prečítané: 79x

     Neverím tomu, že napokon tento článok predsa len píšem :D Popravde, blog mi veľmi nechýba, nemám naň stále chuť, aj keď som dúfal, že sa mi nejakým zázračným spôsobom vráti. Ale nie. Kým sa mi sťahuje ďalšia časť Šmolkov , rozhodol som sa, že napíšem ďalší článok. Prakticky nebude o ničom, ale vzhľadom na môj aktuálny stav odo mňa nechcite, aby som napísal čosi zrozumiteľné . Názov článku jedno veľké klišé. Tak podobne vyzerajú aj všetky moje nápady na jednotlivé články. Naozaj nemám inšpiráciu, a čo je ešte horšie, neviem, kde ju zohnať. každý deň surfujem po mnohých weboch, ale nikde ju nezastihnem.

„You are my life. You are my only one desire! You're the air that I breathe tonight... Won't you stay here beside me? Stay!“ Bonnie Bianco & Pierre Cosso - "Stay"

Milujem túto pesničku už z toho dôvodu, že ten text je skoro ako o mne.

     Nikdy som netvrdil, že som ľahko prístupný "tovar" a že si ma druhí veľmi ľahko dokážu získať na svoju stranu. Vždy to bývalo presne naopak, nebol som dostupný každému a len veľmi málo ľudí si dokázali získať moju náklonnosť. Mám s tým dosť veľké problémy. Neverím ľuďom. týmto článkom nechcem žiadneho jednotlivca nijako diskriminovať. Ide iba o môj čisto vlastný názor na vec, ktorý v tomto prípade nie je veľmi pozitívny. Na tento článok som sa asi 3 týždne pozadu pripravoval.

Kamaráti ma poznajú iba vtedy keď niečo potrebujú a samozrejme zadarmo, no ako náhle potrebujem pomoc majú milión iných starostí a sprosté výhovorky prečo nemôžu.. Často nechcem vyzerať ako niekto „zlý“. Tak sľúbim aj veci, do ktorých sa mi veľmi nechce. Povieme áno veciam, ktoré zaberú priveľa času. Často na úkor mojich pôvodných zámerov. Toto ruším. Ľudia resp. „ kamoši“ okolo si už zvykli počúvať áno, ha to bude zaujímavé odrazu počuť nie. Volím len cestu menšieho odporu.