A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Nie každý poklad sa ligoce

Publikované 09.09.2014 v 23:51 v kategórii O Autorovi, prečítané: 257x

Ani neviem kde a ako začať.

     Nespomínam si na presný okamih, kedy ma to zasiahlo, ale myslím si, že sa to stalo niekde v úseku medzi „mám 31“ a „som totálne nezadaný“ – najdlhšia doba, v ktorej som sa nedostal k rande.


     Viete, pred istým časom som spoznal jednu slečnu. Nebudem vám klamať. Je krásna, inteligentná, zábavná. Jej oči sa dokážu smiať tak neuveriteľne krásne, že by sa každá jednažena túžila pozerať do jej oči. A jej úsmev? celá miestnosť sa rozžiarila, keď sa usmiala. Mal som neskutočne rad chvíle s ňou. Kompliment sem, kompliment tam...ale ako sa hovorí nič netrvá večne...Aniláskakjednej slečne... a „keď sa žena zamiluje, aj v debilovi vidí Boha”


     Zamiloval som sa do ilúzie. Zamiloval som sa do niečoho, čo neexistuje. Jediné, čo naozaj existuje je teraz. Minulosť neexistuje a budúcnosť tiež nie.Viete prečo je láska taká dôležitá? Pretože jej nedostatok ovplyvňuje všetky oblasti nášho života. Nechcete aby Vás milovala pre to, kým by ste sa mohli stať o nič viac, ako by ona chcela byť milovaná pre to, čím by sa mohla stať.