A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Novinky o sexe

Publikované 11.06.2015 v 15:45 v kategórii Sex, prečítané: 221x


     Pred pár dnami som čítal v jednom nemenovanom časopise prieskum o sexe. A zistil som, že ako sexuálny tvor som celkom netypický. Úplne sa vymykám výsledkom sexuálneho prieskumu.

     No napríklad 74% mužov ma vždy pri sexe iba jeden orgazmus. „Taak ja som vždycky aspoň 2x myslím si, že je to slušne.“ Ale ideme ďalej. Každý desiaty muž už zaspal pri sexe. „No ja nechápem ako môže niekto zaspať pri sexe. Pri predohre prosím, ale pri sexe“.... Ďalej. 75% ľudí ma sexuálne fantázie o ľuďoch s ktorými pracuje. „ Tak tu som tiež vedľa... Ja prisahám, že som nikdy v živote nefantazíroval o Mirovi, Ferovi, Vladovi a pracujem s nimi fakt dlho". Ak sa ten prieskum nepletie tak Miro a Fero fantazírujú o mne. Miro mi robí vždy v práci kávu...... ( to si sním ešte vybavím....) Ďalej. 

     Každý piaty zamestnanec mal aféru s kolegom v práci. „Tu mi odľahlo, pretože mi sme v práci iba dvaja. Takže Miro nemá šancu“. 72% mužov trpí komplexom menejcennosti, keď si prezerá krajších mužov na titulných stránkach časopisov. „ Ako je to krajší? Čo je to krajší? Že má krajšie telo, krajšie zuby, krajšie vlasy, krajšiu priateľku, krajšie svaly. Nech ide do p.....i taký šampónový sráč“. Ďalej.

     Priemerný chlap ma za život asi 8000 orgazmov z toho je 6000 pre sexe a 2000 pri onánii. „ Tak u mňa je ten pomer pomerne inde“........ Ďalej. V tom prieskum zistili celkom zaujímavé veci. Napríklad na špičke klitorisu je 8000 nervových zakončení. A na špičke penisu je 4000 zakončení. V podstate to by znamenalo, že ja jeden klitoris je potrebne minimálne dvoch ...... Ďalej.

    41% žien aspoň raz v živote fantazírovala o sexu s dvoma mužmi súčasne. Ahaa takže 8000/4000 = 2 takže to súhlasí. Ďalšia zaujímavá vec, ktorú som nevedel. Ďalej. 

     Čim viac mate orgazmov tým viac sa dožijete. „ Tak to ja umriem až mi bude 150.“