A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Nový sused

Publikované 03.02.2015 v 17:27 v kategórii Život, prečítané: 163x


     Dnes ráno pri pohľade do mojej schránky som objavil list od „môjho suseda“. Po po prečítaní som bol v nemom úžase z 2 vecí: na čo všetko sa vynakladá papier a zistenie, že mám nového suseda o ktorom som do dnešného dňa nevedel.


     V liste ma „sused“ nabáda aby som išiel voliť. Lebo toto referendum je určite to najsprávnejšie v našej krátkej histórii, lebo ho vraj organizujú bežní ľudia. Dokonca som sa v ňom dozvedel, že s referendom súhlasí až 79% občanov, čo doslova nabúralo moju súkromnú štatistiku, lebo môj triezvy odhad, bol blízko pri hodnote 11%.

Osobne si myslím, že v toto prípade je to trápny pokus o reklamu pripomínajúc reťazové listy z 90 tých rokov. Mestský liberáli zvláštne slovné spojenie o ktorom sa v tomto liste píše, vraj cez médiá sabotujú referendum tak, aby nebola dosiahnutá 50% účasť.


     Tento list beriem ako veľmi zlý vtip resp. snahu o vysvetlenie niečoho čomu ani  Vy pán „sused“  nerozumiete. Mali by Vás zakázať lebo ste podobná organizácia ako Al Káida, Islamský štát, ETA, alebo Hamas. Vyvolávate v ľuďoch nenávisť voči iným ľuďom. A dúfam, že 7.2. na referende to pochopíte . A samozrejme vrátite tých 7 mil. eur, ktoré ste od ľudí dostali na nezmyselnú vec.