A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

O masturbácii

Publikované 17.04.2017 v 16:25 v kategórii Sex, prečítané: 134x

    Ďalší krásny deň v práci v poradí č.2. Samozrejme, ani dnes sa ta zatiaľ neobišlo bez hlúpych reči a všeobecnej neznalostí tohto národa. ( Samozrejmé tým nemyslím všetkých). Cigáni majú vlastnú priečku. Celý deň premýšľam, čo napísať.... a tak ma napadlo...

O masturbácii

     Nebudem chodiť okolo „ horúcej kaše“. Naše tela sa menia, to mi verte. Problém je v tom, že keď masturbujeme ( teda slangovo honíme ) vždy je dookola plno tej nežiaducej lepkavej látky. Fajn tak prvé pravidlo. Žiadne ponožky, sú drahé skazia zážitok a upchajú odpad. Samozrejme, asi sa pýtate“ čo stým mam robiť, keď to nemôžem odložiť do ponožky“. Tak môžeme si užiť „ krotenie tigra „ napríklad v sprche. Tam nepotrebujete žiadne slizké ponožky. Ale deň je dlhý a masturbácia je zdravá a ak sa nechceme sprchovať 4 až 5 krát denne musíme mať aj inú možnosť.....  Kapesník, super spôsob ako sa zbaviť tej momentálne nepotrebnej lepkavej látky. Ale na tu jemnú citlivú pokožku sú dosť drsné a to nezmieňujem fakt, že sa ti naňho môžu prilepiť.

     Od nich môžeme prejsť k niečomu no ako by som to povedal „ mazľavejšiemu“ áno, áno to je to správne slovo " mazľavejšie " a to konkrétne banány. Za prvé olúpať banán, za druhé nasadiť na " Ronalda " a začať prihrávať. Najviac sa môže šupka ohriať v „ mikrovlnke “ , ale bácha, aby nebola príliš horúca. Taktiež sa dá použiť hydratačný krém, olivový olej, med, sliny, maslo, kondicionér a vazelína. To je podľa mňa to najlepšie, takže šetrí si vreckové a kúp si niečo. Keď si trieš „ Frantíka“ na záchode pusti to rovno do misy. V posteli si vezmi nejaké tričko, alebo svoj malý ručník, ktorý ti potom nebude ľúto. Nie je nič lepšie ako „ vyleštiť vztýčené žezlo lásky“, znižuje to stres a zlepšuje imunitu. Neodmysliteľnou súčasťou je, že praxou sa človek zdokonaľuje a keď sa to teraz naučíš ovládať ako sólo hráč, budeš raz v budúcnosti hrať dlhé šťastné duety.