A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

O mužoch na pokeci

Publikované 22.06.2017 v 09:31 v kategórii Život, prečítané: 96x

Upgrade článku " O ženách na pokeci"

     

     Môžete sa ľuďom vysmievať koľko chcete za to, že trávia voľný čas na Pokeci, ale ja som zistil, že vydržať tu si vyžaduje poriadne hrubú hrošiu kožu a pár tabletiek Rohypnolu k tomu. Keď som sa tu trochu zorientoval a naučil sa, kam sa klikať smie a kam radšej nie, pootváral som si zopár profilov. Vtedy som sa dozvedel ďalšiu úžasnú vec – svet sa neuveriteľne zmenil. Dnešná generácia je odchovaná na MTV a “celebritách”. Všetky baby sa im chcú podobať, lebo americké televízne kurvičky.Tiež sa nemôžem nepozastaviť nad klasickou hláskou, ktorá tu znie skoro stále – „chalanom na Pokeci ide len o sex“. Samozrejme, že nám ide len o sex, všetko ostatné si totiž vieme zabezpečiť sami. Vieme si nájsť prácu a zarobiť si peniaze, vieme si nájsť byt a vieme si kúpiť auto. Baby z Pokecu nič také nevedia, a preto si musia zvyknúť na chuť semena v ústach, aby sa mohli z času na čas povoziť na chalanovom ojazdenom BMW (hlavne, že je to BMW), nech sa môžu vytiahnuť pred svojimi kamarátkami.

     Ako som sa tak preklikával všetkými tými vyšperkovanými a pozérskymi profilmi, nemohol som si nevšimnúť istú pravidelnosť. Všetky baby sú ukecané, bláznivé a všetkých nás majú “vpč”.Mužov je síce na Pokeci ako mravcov v mravenisku. Všetci však chcú iba vzťahy veselé, maximálne na jednu noc. Normálni muži sú šťastne ženatí, úspešne odchytení vo voľnej prírode a skrotení svojimi polovičkami. Četovať (nedajbože loviť) na Pokec však nechodia. Nemajú na to chuť a ani čas. Venujú sa svojim polovičkám a nenaháňajú bokovky na pokeci! Na Pokeci si chce užívať. Loví sklamané, naivné alebo dôverčivé „čajočky“ a svoje RPčky ohľadom flirtu začíname slovami „prepáč, nechcem sa viazať“.

Príklad z praxe: Priateľ chodí na pokec? - TAJNE. Možno že chodí na pokec a fakt len tak nevinne pokecat ? Veľmi ma to trápi.

     Neviem ako sa to dá napísať jemnejšie, ale myslím si, že si naivná. Ak chceš verného muža, tak tento to nie je. Požiadaj ho o prístupové hesla k nickom, aktivuj Plusko a budeš v obraze, čo más vlastne doma.No ale, čo kto na Pokeci hľadá, či tam len nevinne komunikuje alebo dochádza k hlbším väzbám a stretnutiam, sexu, je veľmi individuálne a nedá sa zovšeobecňovať. Aj keď v mnohých prípadoch, žiaľ...