A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

O ženách na pokeci

Publikované 06.07.2015 v 20:35 v kategórii O Ženách, prečítané: 276x

Takáto verejná komunikácia určite nie je pre mňa. Z toho dôvodu som vsadil na osvedčené RPčky. Poďme si teda nájsť nejakého obetného baránka…ehm…teda ovečku. Pohlavie – žena samozrejme, vek – niečo trochu mladšie odomňa, lokalita – na skok, a nakoniec foto – musí mať, chcem predsa vidieť, s kým si píšem (nesmrdí tu pokrytectvo?)….klik!

Toľko naštelovaných, zmachlených a vyretušovaných fotiek pokope som ešte nevidel.

Môžete sa ľuďom vysmievať koľko chcete za to, že trávia voľný čas na Pokeci, ale ja som zistil, že vydržať tu si vyžaduje poriadne hrubú hrošiu kožu a pár tabliet Rohypnolu k tomu. Keď som sa tu trochu zorientoval a naučil sa, kam sa klikať smie a kam radšej nie, pootváral som si zopár profilov. Vtedy som sa dozvedel ďalšiu úžasnú vec – svet sa neuveriteľne zmenil. Dnešná generácia je odchovaná na MTV a “celebritách”. Všetky baby sa im chcú podobať, lebo americké televízne kurvičky.

Tiež sa nemôžem nepozastaviť nad klasickou hláškou, ktorá tu znie skoro stále – „chalanom ide len o sex“. Samozrejme, že nám ide len o sex, všetko ostatné si totiž vieme zabezpečiť sami. Vieme si nájsť prácu a zarobiť si peniaze, vieme si nájsť byt a vieme si kúpiť auto. Baby z Pokecu nič také nevedia, a preto si musia zvyknúť na chuť semena v ústach, aby sa mohli z času na čas povoziť na chalanovom ojazdenom BMW (hlavne, že je to BMW), nech sa môžu vytiahnuť pred svojimi kamarátkami.

Ako som sa tak preklikával všetkými tými vyšperkovanými a pozérskymi profilmi, nemohol som si nevšimnúť istú pravidelnosť. Všetky baby sú ukecané, bláznivé a všetkých nás majú “vpč” (keď nás máš všetkých vpč, prečo máš takú potrebu nám to dokazovať? …komplexy). Navyše majú všetky fotky na jedno kopyto. Trvalo mi asi minútu, kým som si ich v hlave roztriedil do zopár kategórií:

Pusa

Baby, musíte špúliť pery! Čím viac, tým lepšie. Dávate nám tak najavo, ako nás ľúbite a koľko veľa pusiniek nám posielate, nech už sme ktokoľvek.

Prst v ústach

Ďalšia nevyhnutnosť sexi profilu, na ktorú sa určite chytí nejeden rakúsky podnikateľ. Prstom v ústach dávate najavo svoju povrchnú nevinnosť, pod ktorou sa skrýva povesť dedinského bicykla (každý si na ňom zajazdil).
Tisíce fotiek tváre

Áno baby, všetky ste úplne úžasné, nádherné a my sa vás nevieme nasýtiť. Pri pohľade na vašu úchvatnú zmaľovanú vyretušovanú hlúpučkú tvár myslíme len na to, ako vás zasypeme kvetmi, peniazmi a diamantmi.


Kúpeľňové fotky

Do tejto kategórie patria fotky báb, ktoré majú o jednu mozgovú bunku viac ako ostatné, vďaka čomu si uvedomujú, že robiť debilné grimasy a pózy do objektívu svojho mobilu je trošku divné. Z toho dôvodu sa zamykajú v kúpeľni alebo na záchode, aby ich nenachytali fotrovci a nebudú tak musieť byť umiestnené do ústavu pre mentálne retardovaných.


Divné fotky tváre

Pri pohľade na takéto fotky si uvedomujem, akú smolu som mohol mať a s akými rôznymi a hrôzostrašnými postihnutiami a deformáciami som sa mohol narodiť.

Gesta ako Rytmus

Byť gangsta je cool a k tomu patria rôzne tvrďácke pózy a gestá. Vôbec nie je dôležité, čo tie gestá znamenajú. Ukazujú to chalani z Kontrafaktu, tak to musí byť in. Treba ukazovať rôzne kombinácie prstov, aby ste tak dali najavo, že vyznávate nejakú vyššiu filozofiu.

Slnečné okuliare

Tak toto už je vážne epidémia. Pochopím, že chcete byť in a preto sa riadite trendmi podľa MTV, ale dávať si slnečné okuliare večer, keď už je šero alebo je zamračené, na to treba naozaj poriadnu dávku komplexov menejcennosti.


Po spätnom prečítaní svojho článku som si uvedomil, kde je pes zakopaný a prečo je to tak, ako to celé je. Nie je problém v babách a v tom, že by boli sprosté. Ony sa v skutočnosti len snažia zaujať nás chlapov, nech už je to z akýchkoľvek dôvodov. Myslím si, že pravda je taká, že baby sú chytrejšie, než si myslíme. Vedia, čo sa nám páči a čo na nás platí a používajú to proti nám. Potom to tak aj celé vyzerá. Problém je v tom, že na svete existuje obrovské množstvo debilov, ktorým sa spomínané sprostosti páčia, a potom tá malá skupina ľudí schopných používať svoj vlastný mozog musí zvracať.

…a teraz ak dovolíte, idem použiť WC.