A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Posledné novinky 1. časť

Publikované 01.02.2017 v 16:36 v kategórii Život, prečítané: 112x

     Celkom zaujímavé správy som počul v posledné dobe. Neviem, či to sledujete, máme dostavane prvú časť diaľnice Jánovce – Jablonov 9000 m. Určite každý meter stal pol miliardy. Boli ste sa niektorý povoziť... ? Alebo minule som počul v správach, že do Lidlu prišlo 100 kg kokaínu. Tu už ma nič neprekvapí. Skôr by ma prekvapilo, ak by do Lidlu prišlo 100 kg čerstvých banánov.

Alebo napríklad, teraz to bude 6 rokov čo sa tak rozsvietila Fukušima. Po tejto nehode som myslel, že to zalejú betónom ako v Černobyle. Ale nie, tam vždy žijú ľudia. Celkom husté, tak som si povedal, že urobím dobrý skutok a pošlem tam nejaké peniaze, aby som si povedal „ Roman prispel si“. Už som aj chcel poslať a vtedy išla reportáž o Cunami a ako im to všetko zničila, vrátane diaľnice. Moderovala to práve Puškárova. Reportáž následné pokračovala, ako rýchlo tu diaľnicu opravili. Myslím, že to bolo okolo 7 dní. Takto na siedmi deň už otvárali. Tu som sa stopol „ a kto je tu chudák „ veď my by sme za 7 dní nenašli ani plány k tej ceste. Vždy, keď bola téma o Fuklušime prizvali k tomu vtedajšieho ministra zdravotníctva Uhliarika, pretože na ňom bolo vidieť, že má osobne skúsenosti s tou rádioaktivitou. 

To nie je ako tá čo prišla po ňom Zvolenská. Ak by to hovorila ona usmievavá, to by som mal pocit, že sa mám zbaliť a odcestovať tam na dovolenku.

     Teraz čítam, ako bolo super za Kaddafího v Líbyi, všetko bolo. A on mal dokonca, ako osobnú stráž samé ženy. Samozrejme boli to panny.

Ochotne zaňho položiť život. Ale myslím si, že muži sú lepši. Ale potom som si uvedomil, že on je génius, teda skôr bol. My v práci tiež máme kolegyňu má po 50 a tiež ju nikto „ nešukal“ teda takto, nie že by ona nechcela, len sa nikto nenašiel. Ta má viac vrások ako ja na ...... Tá keď chytí nervy, vymlátila by celý bar. A on má 40 takých, schopných ťa vykastrovať skôr ako povieš džihád. Ženy, ktorá by ste dnes mohla zobrať prácu u plukovníka Kaddafího?! Viem to by sme museli hľadať inde, skúsil by som v show biznise, ale tam to Kollár vykosil. Ale čo s Kaddafím, je mŕtvy, ale hore na severe Silvio Berlusconi a jeho bunga bunga párty. Toto bol iný extrém, ten kašľal na nejaké panny, ten tam pozval každú kurvu. Od nás Fico tam letel. Ale čo sa nevie v dobe nejakej verejnej obľúbenosti tam chcel letieť aj Gašparovič. A on je jediný človek, ktorému to oficiálne zakázali. Fakt, tam bolo napísané, že šľapky sú pozvané, ale magori musia ostať doma. Ten mal vždy smolu analfabet, išiel na bicykli a spadol do diery ktorá tam ani nebola...