A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Prvý sex

Publikované 04.09.2014 v 00:32 v kategórii Sex, prečítané: 304x

Prvý sex


     Mať v názve článku slovo "sex", vraj zvyšuje čítanosť. V tomto prípade však nejde o nadbiehanie čitateľom. Sex a sexuálne narážky sú šiestou najfrekventovanejšou konverzačnou tému. Až 80% obsahu rozhovoru medzi mužom a ženou má sexuálny podtón, pri dvoch mužoch je o tom dokonca 93,5% rozhovoru. Kedy si dávno som čítal prieskum na bližšie nemenovanom portály, ktorý informoval o tom ako dievčaťa prichádzajú o panenstvo.


     Činnosť počas sexu vypína v mozgu vraj všetky racionálne spôsoby. Vyhrávajú pri ňom pudy. Rozkoš spôsobuje sústredenie na priority, ktoré vlhnú a vlhnú... a v ideálnom prípade čvŕkanie kvapalín dopulzuje do silného prerušovaného striekania a viachlasného kriku, ktoré sa odborne nazývaorgazmus. Po orgazme dochádza najprv k pocitu slasti, potom k uvoľneniu, neskôr k reštartovaniu debilného spoločenského myslenia, kedy sa zo zúčastnených zase stáva pokrytecké tvory.


     V tejto časti by som sa venoval opačnému pohlavie v metodike straty čistoty. Áno reč bude o slovenských „šuhajoch“ inak povedané „Panicoch“. Zatiaľ, čo u žien sa, aspoň teoreticky, prikladá panenstvu určitá hodnota, u mužov takáto sprostosť nikoho nenapadla. Preto aj slovopannaomnoho populárnejšie ako slovo panic. Uloviť pannu sa pokladá za určitý úspech, uloviť panica podľa všetkého nie. Prvé milovanie si vraj človek pamätá celý život. (Ja som mal zápal pľúc, čo som prechladol, potom ako som zmokol).


     Ale..... prvý sex sa dá mať vždy, všade a za každých okolností! Stačí len nájsť tú správnu polohu. Treba zabudnúť na hlúpe predsudky o tom, že by to malo byť nezabudnuteľné. Bude...


Možný scenár


... na stojáka
Zaseknutý výťah, skúšobná kabínka v obchode, sprcha a podobne...,

... vo vani


Ak nie ste majiteľom priestrannej rohovejvane., ( čo teenager určite mať nebude )


... s malým penisom
Nevešajte hlavu! Aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo!


.. v aute
Chuť na sex sa môže dostaviť aj vo chvíli, keď pohodlie postele nie je k dispozícií. Na druhej strane, sex v aute je príjemným spestrením spálňovej klasiky.( prvé auto som dostal v 20tich a do tej doby nikto čakať nebude, tak takáto možnosť je skôr pre bohatších ).


Par štatistík


Napríklad 74% mužov ma pri sexe iba jeden orgazmus. ( Ja som vždycky aspoň 2x)


Každý 10 ty chlap už zaspal pri sexe ( Osobne nechápem ako je to možne, zaspať pri predohre prosím, ale pri sexe)


Priemerný muž ma za život asi 8000 orgazmov z toho je 6000 pri sexe a 2000 pri masturbácii. ( Tak u mňa je ten pomer pomerne inde).


Veľa šťastia