A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Reč ženy a muža

Publikované 17.06.2015 v 00:09 v kategórii O Ženách, prečítané: 177x

     Bol som naposledy nakupovať. A naraz som prechádzal okolo regálu u ktorého sa väčšinou každá žena zastaví. Stoja tam nehybne a je to vlastne regál, kde sú farby na vlasy. A ja si stále si hovorím, že tam stoja kvôli tomu, aby čerpali nejakú energiu.


     Tak som to skúsil tiež a čakal som pokiaľ tá energia príde. Po chvíli som prišiel na to, že pribudlo mnoho nových farieb. Poznám červenú, zelenú, modrú a asi ešte ďalšie tri. A teraz som prišiel na to, že je farba horká čokoláda, rozkvitnutá pistácia, mahagón a mnoho iných. Tak som kúpil päť rohlíkov a šiel som domov.

Sedel som doma pred televíziou ( samozrejme, že sám) a premýšľal som, prečo ženy a muži spolu nepozerajú na televíziu a zistil som, že reč žien je diametrálne odlišná od normálnej reči.... mužov. Preto ženy nepozerajú na futbal, lebo ten je rozprávaný rečou mužov a muži nepozerajú na romantické filmy, pretože v nich trepú kraviny.

Skúsim načrtnúť futbal rečou žien a romantický film rečou mužov. Začneme ženami, tie majú prednosť, ako som počul tiež v nejakom priblblom filme.


Takže


     Vážene priaznivkyňe nekonečného seriálu Ligy majstrov. Dnes sa môžeme tešiť na dva fantastické kluby, ktoré sa práve rozcvičujú na ihrisku na ihrisku, ktorého farba pripomína rozkvitnutú pistáciu. A jednej strane tu máme mužov z mesta módy AC Miláno a na strane druhej mužov z mesta lásky Paris Saint-Germai. Pani z Milana majú na sebe krásne ušité dresy vo farbe horúcej čokolády. Na strane druhej páni z mesta lásky majú na sebe tmavočervené dresy farby Bordó a k tomu krásne ušite trenírky vo farbe oceánu. Zápas sa pravé začal pisknutím na píšťalku, ktorú pre tuto príležitosť požičal George Clooney na ktorého kamera zaberá detail. Dámy mne sa podlamujú kolená. 

Pri lopte je hráč, ktorého meno ma nezaujíma, ale určite ste si všimli jeho strihu v štýle Ou-fit.


 Tak teraz sa poďme pozrieť na romantický film ako by mali vyzerať dialógy pokiaľ my muži by sme na to chceli pozerať.


     Sú dve dievčatá, najlepšie kamošky. S jednou z nich sa rozišiel priateľ tak jej budeme hovoriť Marcela a tej druhej Sofia.

Sofia príde domov a hovorí „ bola som na korčuliach a predstav si stretla som tam suproveho chalana“.“ Ak vy sme tam boli sami okamžite naňho „vybehnem“. Marcela hovorí : „ prečo mi to hovoríš pred mesiacom sa so mnou rozišiel priateľ a pravé teraz by som si to dala“.

Sofia: Preto ti to hovorím, večer s nim mam schôdzku a ma kamoša tak pod tiež.

Ok hovorí Marcela „máme čas pôjdeme do obchodu a vyberieme nejakú super pradlo“. Áno hovorí Sofia, a ak žiadne nevyberieme pôjdeme naostro.


     Ak by to bolo podľa žien ide nejaká uslintaná scéna, kde si dievčatá skúšajú spodne prádlo, smejú sa pri tom. To nás nezaujíma. Nás zaujíma v čom prídete, a ako rýchlo to dáme dole.

Takže prejdeme na mužov.


     Sú to najlepší kamoši, ale nebývajú spolu. Takže sa stretnú v nejakom podniku. A jeden z nich hovorme mu Martin.

Martin: „ počúvaj ma dnes som na korčuliach a vedľa ma preletí taká kosť, vezme ju na pivo pokeckali sme, fakt ju mám celkom dobre rozrobenú.

A ten druhý ( Paľo) . „Hovoríš mi to kvôli čomu chceš ísť do trojky ? Alebo čo“ A Martin hovorí „ v tom nevidím problém to je jasné sme predsa kamoši.

Pokiaľ so mnou budete súhlasiť, nechajme si každý to svoje.