A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

„Romčov“ koeficient , alebo moja teória nefunkčných vzťahov

Publikované 28.10.2014 v 19:22 v kategórii Život, prečítané: 299x

 

 

     Na to, aby človek spoznal sám seba a svoju podstatu, musí nevyhnutne stráviť istý čas sám.

Existuje viacero teórií, ktoré podporujú myšlienku, že k dokonalému vzťahu je nutné sa prepracovať. Dnes to ide kde - ako, len nie ľahko. Ak nie si spokojný s partnerom (kou), potom si vždy len na ceste, nie v cieli k tomu (tej) pravej. A že sa niekedy nedarí? Nezúfajte! Cesta k šťastiu nie je krátky proces a cesta životom nie je prechádzka ružovým sadom. Rozdiel medzi úspechom a neúspechom je v tom, či vedome prijímame dobré rozhodnutia, alebo bojujeme a neustále sa krútime dookola na jednom mieste v túžbe dokázať svoju pravdu, ktorá nás ťahá ku dnu.

Dobré a kvalitné vzťahy nie sú výsledkom náhody, alebo šťastia. Všeobecný vzorec, ktorým ako ľudia rozmýšľame, je postavený na tom, že ak budeme tvrdo pracovať, budeme úspešní, a ak budeme úspešní, potom budeme šťastní. Okolo tohto modelu má väčšina ľudí postavených celý svoj život, motiváciu a každodenné fungovanie.

Počas celej tej doby som našiel som vzorec ako vypočítať , že určite budem mat sex . Pred tým som babu dostával do postele aj mesiac a teraz som to zvládol za 2 dni....

Teória č.1

Takže:  počet slobodných žien v Košiciach a počet tých, ktorým prídem atraktívny ,( teda to čomu hovorím „Romčov“ koeficient ) potreba x veľkosť šiat na 2 . Po dosadení dostanem cca 865 potenciálnych partneriek v okruhu 25 km. Ale podstata prvej teórie je, že sa radšej vyspím sto krát s jednou ženou, ako jeden krát so sto rôznymi ženami.

Teória č.2

Ako získať späť „ego a sebavedomie“ do vášho života.

V podniku niekde v nejakej dedine ( Kysak, Rejdova, Čaňa, Bratislava ) : necháte pokiaľ právnici, atléti a skrachovanci s dobrými autami preberú „stádo“ a potom sa vrhnete na slabé a choré kusy. V podstate sa držíme hesla „Úspech spočíva v budovaní základov z tehál, ktoré hádžu druhí.“


Pekný večer