A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Som tučný (á)

Publikované 25.05.2014 v 21:12 v kategórii Život, prečítané: 138x

Som tučný (á)A je to tu ... leto.... Ak nechcete aby na vás v Chorvátsku pozerali ako na dezorientovaného vráskavca vyvrhnutého na breh, musíte trocha obmedziť McDonald´s. Zimne obdobie sa už skončilo, aj doba ukladania tukových zásob na chladné leto.


Môj brat tiež bol tučný. Začalo to, keď sa narodil. Rodičia v nemocnici ho chceli dvihnúť no ostali nemilo prekvapený. Sestrička Marika v modro bielom pri pohľade na kôpku tuku označila čiernou fixkou s nadpisom„ hovädzie“ a poslala ho výťahom do miestnej jedálne, kde bol vo výklade spolu zo šunkou.


Keď bol v škôlke, učiteľky ho pri obede nútili robiť kliky, zatiaľčo ja som si vychutnával rybaciu pomazánku s chlebíkom. Pokiaľ si pamätám ani po obede nemal kľud. Despotickí spolužiaci ho nútiliťahať hojdačku pokiaľ mu nevyskočil stavec. Spolužiak na tom urobil celkom slušnú kariéru v Hollywoode, to ho inšpirovalo na toľko,že podľa tejto predlohy natočil trhák Utrpenie Krista.


Všetko zhadzoval naťažké kosti no nikto mu neveril. Najhoršie to bolo na telesnej. Slovne spojenie„Turecký sed“ počul, ale vždy si ho predstavoval ako konzumáciu tureckej zelene pri pohľade na telenovelu v komfortnej sedovej polohe.

Jedného dňa ako fanúšik počítačových hier nesmierne tešil, keď bola vyhlásená súťaž na LAN–e. Priniesol si svoju myšku a klávesnicu, ale odchádzal sklamaný, keď zistil,že sa jedná o šplh.


Chlieb odhodiť!!