A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

V mene slobody vám ukradneme slobodu

Publikované 29.01.2015 v 10:40 v kategórii Život, prečítané: 129x


     Mohol by som napísať, že sú to len zbytočne vyhodené peniaze, ale to by bol naozaj príliš jednoduchý, aj keď pravdivý argument. My Slováci sme zvláštny národ. Dokážeme v našej malosti a zakomplexovanosti vytvárať o sebe legendy a vymýšľať udalosti, ktorých sme vraj boli autormi a ktoré sa v skutočnosti nikdy nestali. Tak, ako je pravdou, že sme nikdy nemali skutočného kráľa, tak je aj pravdou, že sme si dokázali ako panovníka vymyslieť Svätopluka a postaviť mu na bratislavskom hrade sochu, za akú by sa nehanbilo ani súsošie Stalina s Hitlerom.


     Skupina nás „heterákov“ si osobuje právo valcovať a upierať našou početnou prevahou právo na výchovu detí iným, ktorí sa narodili inak sexuálne orientovaní. Zdôrazňujem slovo NARODILI inak sexuálne orientovaní! Poznám množstvo prípadov “cnostných” heterákov, ktorí umučili na smrť hladom svoje vlastné deti, ktorí znásilňovali svoje vlastné deti, pálili ich cigaretami, ponárali do horúcej vody, alebo im rozbili hlavičky o betónové steny. Ale priznám sa, že nepoznám jediný prípad, že sa takto zachovali osoby rovnakého pohlavia, žijúce v nejakej forme partnerského zväzku a vychovávajúce adoptované deti. Deti, ktoré by inak s veľkou pravdepodobnosťou čakal osud ulice, časom možno prvé fetovanie a neskôr kriminál….


     Zavádzanie a klamstvá sú doslova pracovnými metódami iniciatívy, ktorá vznikla v prostredí mládežníckych združení (viac v článku Aliancia za rodinu klame).

"Dvaja chlapi vychovávať dieťa nemôžu, ale jeden kňaz sexuálne zneužívať chlapčeka to je v je v „pohode“, proti tomu nikto nerobí protesty a referenda...."


     Muž a žena nie sú predpokladom ideálnej a harmonickej rodiny, predpokladom takejto rodiny je vzájomná úcta partnerov, snaha o pochopenie a odpustenie a to bez ohľadu na pohlavie.


     Toto referendum nie je o homosexuáloch... skutočnosti nie je ani o rodine... je o zviditeľnený strany, ľudí, demagógie, o peniazoch bokom, čistej a amorfnej nenávisti, pretože nestačí že na Slovensko nemáme pomaly strednú vrstvu a sme rozdelený na bohatých a tých od výplaty do výplaty, musíme byť delení ešte aj podľa orientácie. Aby brat nemal v láske sestru, aby matka zavrhla syna, aby sa robili rozdiely a medzery medzi ľuďmi, toto je čistý útlak a nátlak na ľudí, vymetanie mozgov, posudzovanie..... ak by Aliancií za rodinu skutočne záležalo na rodine tak otázky by boli iné a problémy by sa dali riešiť aj inak.