A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Vo vezení svojich snov......

Publikované 13.09.2015 v 17:20 v kategórii O Autorovi, prečítané: 185x

     Myslím, že písať o budúcnosti je veľmi zložité. A prečo? Nikto nepozná svoju budúcnosť. Mohol by som povedať, že v budúcnosti budem futbalista. No vzápätí si pôjdem na pivo, potknem sa na schodoch a zlomím si nohu. Z mojich plánov ostane len neuskutočniteľný sen. Keby som mohol vidieť svoju budúcnosť, chcel by som mať za sebou 2 vysoké školy, žiť v malom domčeku s manželkou. Hm, celkom pekné, len škoda, že sa tým neriadim.

     Našťastie, svoju budúcnosť môžem ovplyvniť. Niekedy stačí jedno správne rozhodnutie a môže sa zmeniť k lepšiemu, alebo horšiemu. Mám 32 rokov. A čaká ma jedno z najdôležitejších rozhodnutí v mojom živote.. Nemám totiž žiadne plány a ciele, musím na nejaké prísť. No mne „pánbožko“ nadelil z každého rožka troška. Mohol by som byť učiteľom, spisovateľom, novinárom. Všetko toto robím rád.

     Momentálne prežívam obdobie, v ktorom sa rozhodujem ako ďalej. Uvidím ako sa akým smerom sa môj život bude ďalej uberať, do akých krajín, miest, dedín na zavedie, ale aj tak domov sa budem vždy vracať rad. Domov je miesto, kde nájdem svojich starých priateľov, o ktorých viem, že sú naozaj skutoční a nie falošní. O budúcnosti sa dá veľmi dlho diskutovať, polemizovať aj premýšľať. Ale stále neviem aká má čaká..

     Ale stále mám svoj sen ....., ktorý sa časom nezmenil......