A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Vzdávam sa. Začína život bez Facebooku

Publikované 14.08.2015 v 23:33 v kategórii Život, prečítané: 168x

     Nechcem byť ako jeden z ďalších ľudí, ktorý zrušili FB a potom sa tým chválili napísaním blogu. Nedá sa ani spočítať, koľkokrát som si chcel dať pauzu od Facebooku. Neustále nové správy, chatovanie si s priateľmi a skutočnosť, že by som im nedokázal odpovedať, neprichádzala do úvahy.


     Ani neviem ako, nastala u mňa zmena. Teda neviem presne, kde to začalo .... ale presne viem prečo to skončilo.... Za to sa musím poďakovať.


     Môj život sa mávnutím čarovného prútika podstatne zlepšil. Už niekoľko dní cítim, že sa minimálne raz za hodinu nemusím pozrieť, čo sa deje na Facebooku. Vlastne mi už nikto nepíše, v aute sa nemusím venovať prichádzajúcim správam viac ako šoférovaniu. Teraz ani nikto nevie, že žijem, kde som a čo robím. Konečne si vychutnávam pocit slobody. Pokúsim sa teraz viac venovať tomu, čo mám rád a ak budem chcieť vedieť, ako sa máte, radšej sa opýtam, ako pozriem do profilu. Bude to ťažké, lebo moja práca sa okrajovo dotýka sociálnych sietí a mnoho ľudí využíva Facebook v komunikácii so mnou namiesto e­mailu. Ale snaha je a časom si ostatný zvyknú.


     Som teraz jeden z najslobodnejších ľudí, ktorému je to všetko jedno. Konečne a budem mať viac času na školu, teraz rozmýšľam (sem – tam ) pri každej činnosti, prečo sa znovu neprihlásiť a to zdržuje, ale čakám od toho, že sa konečne budem sústrediť na jednu vec dlhšie ako 5 minút.


Za chvíľu mám 32 rokov ( prajem si všetko najlepšie ) bez FB. 


Dobrú noc všetkým
https://www.youtube.com/watch?v=LPI5haMo3GM&index=2&list=RDEMknWERLyKO-IjdJS7McG9uA