A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Žena

Publikované 06.06.2014 v 08:42 v kategórii O Ženách, prečítané: 292x

Žena


     


     Máš asi 28 rokov a vravia o Tebe, že si pekná a zvodná. Máš za sebou pár vzťahov, ale až ten súčasný o 10 rokov starší partner je ten pravý. Konečne muž, s ktorým sa dá plánovať budúcnosť, nevyhýba sa témam o deťoch a cítiť z neho pohodu finančného zabezpečenia. Každý mesiac meníš farbu vlasov a v hlave máš jasno o tom, čo je IN.

      Máš prečítané všetky ženské časopisy a vieš ako pripraviť partnerovi romantické prekvapenie. Odmietaš klasickú deľbu práce so žehliacou ženou a rada sa chváliš kamarátkam, kde ste boli s priateľom včera na večeru. Pomocou odbornej literatúry si sa zbavila komplexov z väčšieho zadku. Tikanie biologických hodín počuješ zreteľne ale neznepokojuje ťa to, si predsa zasnúbená. Udržiavaš sa v kondícii, v stredu chodíš na aerobik. Ak alkohol, tak len víno. Ak to občas preženieš si strašne rozkošná a povieš aj to, čo si myslíš. ejkap si robíš samozrejme len kvôli sebe a nie kvôli okoliu. Na konci každého telefonátu s priateľom povieš „ľúbim ťa“. Svoje fotky komentuješ tak, že na každej podľa teba vyzeráš otrasne. Si verná. Občas na seba necháš siahnúť ale len kvôli pocitu, že si žiadaná. Raz si dáš zväčšiť prsia ako darček pre priateľa.

     Si úplne všade, premnožila si sa, si štandardom 21. storočia, je tebou posiatý celý svet, vytváraš ilúziu, že si jediná správna, robíš z chlapov hlúpych panákov, si ambiciózna, vieš čo chceš, výtláčaš správne baby zo všetkých rajónov, nedá sa s tebou baviť o ničom, nemáš fantáziu, nie si zaujímavá.......

A teraz sa uraz a choď preč.