A Quiet Week in the HousePrvým veciam prvé miesto (To najdôležitejšie najprv)

Znova, opäť, zase...

Publikované 27.04.2017 v 10:13 v kategórii O Autorovi, prečítané: 104x

     Človek sa ani nenadeje a štyri roky uplynú ako voda. Vždy sa zvyknem pre dátumom 26.4. zamyslieť čo som za ten uplynulý rok zvládol, čo priniesol, čo sa podarilo a čo som pokazil. Tato rekapitulácia nie je moc zdĺhavá. Väčšinou to obsiahnu základne pojmy. ,Medziľudské vzťahy, peniaze. No a ako sa tak pozerám do kalendára a vidím včerajší dátum je tu čas na takú malú rekapituláciu.

Medziľudské vzťahy:

Hmm. Čo sa tyká rodiny a kamošov všetko je OK Takéto vzťahy sa menia a ja chápem , že ani ja nie som pre všetkých turbo príjemný a atraktívny človek. Nedá mi nespomenúť si na krásnu blonďatú sestričku, ktorá okolo mňa pobehovala. Čo si spomínam, bolo to super od človeka, ktorý ma ani nepoznal. Tým nemyslím, že ostatní si ma nevšimli, ale toto bolo iné.Takto by mala vyzerať potencionálna matka mojich detí Asi som od tej doby začal mať slabosť na tuto farbu. Samozrejme nie je to smerodajné a je to len na okraj. Čo sa týka niečoho hlbšieho. No mohol by som rozpísať každý rok, ale to by som sa nedopísal. Ale neodpustím si „ nikdy ti to nezabudnem, že za mnou ani neprišla ty sfina“. No a niečo, ako je láska od spomínaného dátumu sa „ nič nezmenilo „ ( a to čo bolo, bolo ) po nociach sa pritúlim akurát tak k svojmu paplónu, ktorý som už familiarne začal volať "cica",

Peniaze:Pokiaľ ma človek sen tak robí všetko preto aby ho dosiahol. Pokiaľ nemá sen musí mat aspoň nejakú motiváciu. Sen už nemám, a motivácia je na kritickej úrovni. Resp. snažím sa ju pozdvihnúť pre niekoho možno slaboduchými materialistickými predmetmi.

No to by sme mali zhrnuté.. Musím sa priznať, že svoje nove narodeniny fakt nerád oslavujem teda ani tie druhé. . Rekapitulujem: nevymenil by som ani jeden deň, či už dobrý, alebo zlý. Čo sa týka ľudí, tak niektorých som radšej nemal ani stretnúť.

Dopíšme tento blog a v 19,00 sa budem hlásiť v ústave.